O nás

Ako to celé vzniklo

Už od roku 1996 sa venujeme distribúcii cukroviniek po celom Slovensku. Primárne sme začali s veľkoobchodným predajom značkových sladkostí, no neskôr sme rozvinuli distribúciu aj do maloobchodov. Postupne sme rozširovali sortiment ponúkaných značiek a aktuálne ich už máme od viac než 75 výrobcov. Venujeme sa predaju len kvalitných produktov od tých najznámejších značiek zo Slovenska, Českej republiky, Talianska, Belgicka, Veľkej Británie, USA. Predávame rôzne druhy tyčiniek, cukroviniek, čokolád, bonboniér, žuvačiek a nápojov.

mňamBOX až domov

Mimo malo a veľkoobchodného predaja sme sa rozhodli tieto dobroty doniesť až priamo k tebe domov. Nemusiš nikam chodiť, môžeš si všetko objednať online. Práve preto sme vytvorili mňamBOX!

 

 

mňamBOX sú balíčky dobrôt, ktoré sme nakombinovali z najobľúbenejších a najtrendovejších kúskov, ktoré máme. Vytvorili sme ich hneď niekoľko, aby si každý vybral ten svoj. Máme čokoládové, slovenské, zahraničné či zdravé dobroty. Vybrané a zabalené s láskou. Pre náročnejších máme možnosť zostavenia vlastného balíčku prispôsobeného na mieru podľa chuti. A to nie je všetko. Stále tvrdo makáme a neprestajne pre Vás pripravujeme nové kombinácie chutí! 

 

 

Napíšte nám

Máš pre nás tip na super kombináciu chutí, ktorá je neodolateľná? Kontaktuj nás na chcem@mnambox.sk a možno vytvoríme mňamBOX práve podľa teba.

 

Potrebuješ poradiť s výberom alebo ti nie je niečo jasné? Je všetko v poriadku s tvojou objednávkou? Potrebuješ pomôcť ohľadne našich Obchodných podmienok, GDPR, Reklamačného poriadku alebo čohokoľvek iného?
Napíš nám na info@mnambox.sk alebo zavolaj na telefónne číslo +421944034439.

 

 

Prevádzkovateľom eshopu www.mnambox.sk je AKORD distribučná s.r.o., Partizánska 89, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 46836411, IČ DPH: SK2023603461